דויד ברקן, מנכ"ל ויז'יונרי, רקע וניסיון קודם,
לדויד ברקן ניסיון מוכח בהובלת חברות הזנק ובפיתוח עסקים. דויד יזם חברות הזנק, במסגרתם הוביל הן את הפיתוח הטכני הניהולי והן את הפיתוח העסקי של החברות אותם יזם עד למימוש הטכני והעסקי המלא.
פעולותיו של דויד כללו בין היתר יזום והקמת חברות מתחילת גיבוש הרעיון, הובלת פיתוח מוצרים, בניית אסטרטגיות שיווקיות, בניית תשתיות שיווקיות, ומימוש עסקים.
במסגרת החברות אותם יזם דויד הכין את התוכניות הטכניות והעסקיות שלהם, איתר משקיעים פוטנציאליים מתאימים, הציג למשקיעים הפוטנציאלים את התוכניות, ניהל עם המשקיעים משא ומתן, ערך וחתם עם המשקיעים הסכמי השקעה, ולאחר מכן גם עמד בתהליך היומיומי מול המשקיעים במימוש התוכניות, עמידה במימוש הטכני והעסקי בלוח הזמנים ובתקציבים כפי שהובטחו להם.
במהלך פעילותו דויד גייס חמש פעמים גיוסי כסף לחברות אותם הוביל וזאת מ"אנג"לים" חממות וקרנות הון סיכון, כמו כן דויד הכין והגיש תוכניות פיתוח למדען הראשי של מדינת ישראל ולקרנות עזר ממשלתיות והביא למיזמים כספים שסייעו בפיתוח ומימוש המיזמים אותם דויד הוביל.
דויד מצויד בידע, בניסיון מוכח ובקווים ברורים כיצד לבנות תוכניות עסקיות, אסטרטגית שיווקית ומכירות, כיצד לפעול כדי לבנות רשת הפצה בינלאומית, איך לאתר את הסוכנים והמפיצים המתאימים ביותר למוצרים, כיצד לנהל עם הסוכנים משא ומתן לבניית הסכמי שיווק והפצת המוצרים, כיצד "לתפור" את ההסכמים "הנכונים" ביותר עם המפיצים להבטחת מימוש העסקים איתם ובעזרתם, איך להנחות ולהוביל את המפיצים הן מהבחינות הטכניות והן מהאספקטים העסקיים שיווקים והמסחריים, כיצד ללוות ולבקר את  עבודת ופעילות המפיצים בעולם הרחב, ודויד ידע איך ביחד עם המפיצים להביא להצלחת כל הצדדים.


דוגמאות למיזמים אותם הקים והוביל דויד ברקן,

דויד הקים וניהל את חברת אלבהטרון אלקטרוניקס בע"מ, שפיתחה התקינה ותיפעלה מערכות מיחשוב לניהול רצפת יצור, אלבהטרון מיחשבה את רוב בתי האריזה בארץ לאבוקדו, מנגו, תפוחים ועוד... מקצרין ועד לפיתחת רפיח, כמו כן מיחשבה אלבהטרון מכוני תערובת ומפעלים רבים נוספים.

דויד ברקן, ניהול והובלת חברת אלגיל, מערכות השקייה ממוחשבות, באלגיל פותחו מערכות השקייה ממוחשבות גדולות, איזוריות לניהול ממוחשב של משטר השקייה של קיבוצים ומשקים גדולים. אלגיל החלה את המכירות בהתחלה לישראל ולאחר מכן לחו"ל. אלגיל מיחשבה מעל ל-100 קיבוצים בישראל, שיווקה והתקינה מערכות השקייה ממוחשבות רבות באירופה ובעיקר בדרום אפריקה. לבסוף קוו המוצרים של אלגיל נמכר לחברת מוטורולה ישראל, ואלגיל המשיכה את פעילותה במסגרת חברת טלגיל בע"מ העוסקת עד להיום בפיתוח מערכות השקייה קטנות ומבוזרות, המשווקת את מוצריה ובהצלחה רבה למעל 100 מדינות בעולם.

דויד ברקן, פיתוח "הקיוסקים" להשכרת קלטות ווידיאו, השכרת קלטות DVD. מערכות רבות היו מותקנות בארץ באיזורים הומי אדם, מרכזי קניות, פינות רחוב וכדומה. "הקיוסק" היה למעשה רובוט אוטונומי המנהל מחסן ממוחשב, המספק ומקבל חזרה ומאחסן במחסן הפנימי שלו קלטות ווידיאו. הקיוסקים כללו מערכות תקשורת אינטרנטית לכל הבנקים הגדולים בארץ לצורך חיוב הלקוחות בגין השכרת הקלטות. פרויקט פורץ דרך ייחודי וראשון בעולם, הפיתוח נמכר בסוף לחברת פלדות קיבוץ עין חרוד.

דויד ברקן, הקמת חברת אלבהטרון בע"מ, לימים חברת מדיאטק בע"מ, לימים מה שידוע היום כחברת מדיאטק בע"מ, חברת סוכנויות הפועלת ליבוא ושיווק בלעדי לישראל של מערכות מיחשוב וציוד הקפי למחשבים. דויד הקים ניהול והוביל את המיזם עד למימוש אקזיט. החברה נמכרה בשני חלקים, למוטי גורה, ולחברת ראדא תעשיות בע"מ, הפעילות של דויד כללה את הקמת החברה מרעיון והובלתה עד להיקף עסקים של כעשרה מיליון $ בשנה.

דויד ברקן, הקמה וניהול של חברת ברגולד אלקרוניקס בע"מ, חברה שפעלה בתחומי ראיה ממוחשבת-עיבוד תמונה ואינטלגנציה מלאכותית, בה פותחו כרטיסי חומרה, תוכנה ואפליקציות לתחומי הרובוטיקה והבקרה, לשימוש של צבא, ותעשיה, בהתחלה בישראל ולאחר גיוס הון בסך שניים וחצי מיליון דולר כהשקעה מבנק לפיתוח ותעשיה, הקים דויד מערך שיווק בין לאומי, לפיתוח עסקים, ומימוש פרויקטים רבים ומגוונים בקוריאה, יפן, טיוואן, סין, גרמניה, וארצות הברית. החברה  העסיקה כשלושים אנשי פיתוח, וביצעה אפליקציות/פרויקטים רבים ומגוונים כגון הנחיית רובוטים בתעשיית הרכב ב-BMW, הובלה והנחיית רובוטים בתעשיית המטוסים-בבוינג ואחרים באמצעות חברת רובומטיקס, ייצוב המזל"ט של אלביט, פיתוח והספקת מערכת העקיבה הקרקעית של טיל החץ, למערכת הבנקאית בסין פותחה מערכת לזיהוי חותמות בהם עושים שימוש לאישור צ'קים ומסמכים מסחריים אחרים, מערכות הנחייה הובלה וייצוב של עגורנים בנמלי אוניות, מערכות לבדיקה ויזואלית ובקרת מיקרו-ציפים לקיוליק אנד סופה (קולסו) ווישיי ו-ESI בארצות הברית, ועוד ועוד.

דויד ברקן, הקמה ניהול והובלת חברת ויז'יונרי בע"מ, אשר עסקה בפיתוח תצוגה (דיספלי) וירטואלי אישי "מתקן לביש על משקפים" אשר השתמשה ברשתית העין כמסך ויצרה תמונות ווידיאו חי בצורת הולגרמה לשימוש של מחשבים ניידים, טלפונים חכמים וכדומה.

דויד ברקן, סיוע ליזמים וחברות הזנק,
יזמים ומיזמים המעוניינים בשיתוף פעולה עם ויז'יונרי לקידום המיזמים שלכם, אנא אל תהססו לפנות ונשמח לבדוק יחד איתכם את הרעיונות ואו המיזמים שלכם ולשתף פעולה גם איתכם, תוך סיוע, עזרה ורתימת כל הניסיון והיכולת שלנו בויז'יונרי לטובת והצלחת הרעיונות/המיזם שלכם ולטובת כל הצדדים.
אנא פנו לדויד ברקן, טלפון: 052-4390888, מייל:
barkan@visionary.co.il
"ברוך בואך לאתר של ויז'יונרי, כאן תוכל לקבל סיוע למיזם שלך"