JOB MATCH
סיוע באיתור מקומות עבודה,
סיוע באיתור עובדים,
החזון שלנו,
להוביל את מהפיכת דורשי עבודה וגיוס עובדים. להיות החברה המובילה בישראל ובעולם המספקת פתרון כולל (one stop shop), מערכת אינטרנטית נגישה לכולם, המאפשרת למחפשי העבודה מחד ולמעסיקים מאידך גישה וקישור ישיר ואופטימיזציה,  לתחום חיפוש עבודה וניהול מועמדים. מערכת השמת כוח האדם של JOB MATCH תהיה מערכת יחודית שאין בילתה אשר תותיר, לדעתנו, את החברות האחרות הנמצאות בתחום הרחק מאחור וכנראה ללא פרנסה.

הרעיון העסקי / הצורך,

בכל רגע נתון יש בישראל כ-150,000 מחפשי עבודה הנמצאים במצב זה בן חודש ימים עד לכשישה חודשים  בממוצע ואף יותר, באותו זמן קיימות  בישראל כ-3,400 חברות הפועלות לאיתור עובדים, וחברות/מעסיקים, אלו מתאמצות לגייס בממוצע כ-30,000 עובדים.

המעסקים/החברות מחפשי העובדים מוציאים סכומי עתק על פרסומים בעיתונות, כתשלום לחברות השמה, פרסום באתרי אינטרנט וכהוצאות שוטפות על כוח אדם שתפקידו איסוף מיון והשמת כוח אדם על פי הצרכים שלהם, ההערכות הינן כי החברות והמעסיקים מוציאים בשנה כשלושה מיליארד שקל למימון פעולותיהם לאיתור והשמת כוח האדם הנדרש להם.

הבעיה העיקרית בכל שיטות חיפוש עבודה ותהליכי גיוס עובדים, בהשמת כוח אדם, נעוץ בעובדה שיש ניתוק מוחלט בן מחפשי ודורשי העבודה מחד, לבן המעסיקים אלו שמחפשים ומעונינים לגייס לטובתם עובדים חדשים מאידך.

מחפש העבודה נרשם בחברת כוח אדם, משאיר את פרטיו, קורת חיים ומסמכים תומכים אחרים, או נרשם באתר אינטרנט כלשהוא, אחד מני רבים, והפרטים שוכבים בן ערימות של עשרות אלפי פרטים של מחפשי עבודה אחרים. המעסיקים, מחפשי העובדים צריכים, לנבור, לחפש ולמיין אלפי מסמכי מועמדים ומידע של עובדים עד שהם מסוגלים לאתר עובד המתאים להם. תהליך הגורם לביזבוז אדיר במשאבי כוח אדם מקצועי, כסף זמן וכדומה, ומכאן ניתן להבחין כי אין קשר בן מחפש העבודה לבין המעסיק המעוניין להעסיק עובדים מתאימים.

הרעיון המרכזי של חברת JOB MATCH הינו הקמת מערכת ממוחשבת ארצית אינטרנטית מקיפה שלתוכה יכולים מצד אחד מחפשי העבודה להזין את נתוניהם האישיים: השכלה, ניסיון קודם, מכתבי המלצה, פרוט סוג המשרה אותה הם מחפשים וכול מיידע נוסף היכול ללמד על מחפש העבודה, כול אותם נתונים ניקלטים מידית בשרת של המערכת המרכזית חברת JOB MATCH, ומהצד השני המעסיקים מחפשי העבודים יכולים להזין לתוך אותה מערכת ממוחשבת את פרוט המשרות להם הם מחפשים עובדים מתאימים, בשילוב דרישות המשרות, כגון השכלה נדרשת, שנות וותק, ניסיון קודם ספציפי נידרש וכול דרישה נוספת המשמשת להם כתנאי מקדמי לקבלת העובדים.

המערכת הממוחשבת של חברת JOB MATCH מכילה מנגנון ממוחשב המבוסס על אינטלגנציה מלאכותית המבצעת בצורה אינטלגינטית ומדוייקת פעולת מיון והשוואת נתוני העובדים מול הצרכים של המעסיקים ומעבירה מיידית ובאופן מדוייק למעסקים סט קורות חיים עם המלצות בהתאם, באופן מדוייק התואם בדיוק את הצרכים של המעסיקים, תוך חיסכון של הצורך לחפש, למיין, לאבחן וכדומה, מבלי לבזבז זמן ומשאבים מיותרים, הן מצד המעסיקים מחפשי העובדים והן מצד אלו המחפשים מקומות עבודה.

מחפשי העבודה מידית יודעים, באמצעות מכשירי הסמארטפון האישיים שלהם, שנתוניהם ניקלטו וניבדקים ברגע זה על ידי מעסיקים המחפשים עובדים ברמה שלהם, המעסיקים באמצעות המערכת הממוחשבת יוכלו לבקש מהמועמדים המתאימים להם השלמת נתונים ואו הבהרות, ואף לתאם פגישות אישיות וכדומה, כאשר המערכת הממוחשבת של חברת JOB MATCH תנהל את מלוא הדו שיח בן הצדדים.

העברת נתוני העובדים ומחפשי המשרות, משני הצדדים, יכולה להתבצע באופן גלוי ומלא על גבי המערכת הממוחשבת של חברת JOB MATCH, ואו לחילופין יכולה להתבצע באופן אנונימי, אם העובד ואו המעסיק אינם מעונינים בשלב זה לחשוף מיידע ואו פרטים שברצונם לשמור כחסויים, ולחשוף פרטים אלו רק בשלב מאוחר יותר, הכל בבקרה ובעיתוי המתאים להם.

חברת JOB MATCH גאה בצוות המנצח שלה הכולל יכולות מוכחות הן בייזום, ניהול והובלת מיזם ברמה ובתחום כמפורט בזה, בפיתוח טכני ומימוש המערכת, והן ברמת פיתוח עסקי, שיווקי, עד לכדי מימוש מלא של תוכניותיה כמפורט כאן.


דרוש משקיע למיזם JOBMATCH
אם יש לכם עניין לקחת חלק בהצלחה שלנו ולבצע את ההשקעות הנדרשות כמפורט כאן נודה לכם באם תצרו קשר טלפוני עם דויד ברקן, מנכ"ל חברת JOB MATCH לטלפון 04-8253856, או באמצעות מייל: barkan@visionary.co.il
" EasySwimמערכת הנחיית עיוורים בבריכות שחייה"
"באמצעות JobMatch קל למצוא עובדים, קל למצוא עבודה"